fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: очекувано

ФОТО I Вака денес изгледа неуништливата агентка од филмот „Кога јагнињата...

0
Годините кои изминаа сосема очекувано се гледаат на нејзиното лице, но таа за тоа воопшто не се грижи… Американската актерка...

Одбојкарите без проблеми до втор триумф над БиХ, во сабота се...

0
Одбојкарската репрезентација на Македонија очекувано со 3:0 во сетови и тоа со 25:20, 26:24, 25:13 ја совлада БиХ на вториот квалификациски турнир...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави