fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Очекувам

Филипче апелира до младите: Забавата ќе се надомести, годинава здравјето мора...

0
Очекувам одговорно празнување од страна на младите за време на празниците. Сакам да им порачам дека забавата ќе ја надоместат, животот е...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави