fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: очекуваа

Крај на една голема љубов: Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја...

0
Иако фановите очекуваа голема и гламурозна свадба по завршувањето на пандемијата, Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја раскинале свршувачката, пренесува „Page...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави