fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: очекуваат

Земјоделците и откупувачите од Струмичко очекуваат уште една успешна сезона

0
Градинарите и откупувачите од Струмичко очекуваат да продолжат позитивните трендови на успешни производствени и откупни сезони и во 2021 година....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави