таг: очекуваат

Хутите ветија дека ќе продолжат со нападите, САД се подготвуваат за...

0
Официјалните лица велат дека не очекуваат операциите во Јемен да траат со години, но признаваат дека не е јасно кога воената способност на...

Додека Хутите ветија дека продолжат со нападите, САД се подготвуваат за...

0
Официјалните лица велат дека не очекуваат операциите во Јемен да траат со години, но признаваат дека не е јасно кога воената способност на...

Дневен хороскоп за недела (11.06.2023)

0
рекламаДЕВИЦА Ве очекуваат поволни околности кога станува збор за работата. Може да сметате на остварување на успех на овој план. Доколку...

По земјотресите – бран апсења на лица одговорни за квалитетот на...

0
Се очекуваат нови апсења откако денеска обвинителот во Дијарбекир, која е една од десетте југоисточни области погодени од земјотресот, издаде налози...

Како кафето не држи будни?

0
Ве очекуваат важни обврски и треба добро да се наспиете за да бидете одморени. Отидовте да спиете, но само го фрлате и вртите...

Бајден: Републиканскиот бран не се случи

0
Американците со нетрпение го очекуваат конечниот исход од изборите во САД, додека претседателот Џо Бајден...

3 НАЈСРЕЌНИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ВО ОКТОМВРИ 2022 ГОДИНА: Ѕвездите навистина ги...

0
Откријте кои 3 хороскопски знаци очекуваат среќа во октомври 2022 година – средината на есента им носи подобрување во животот! Според астролозите,...

Љубовен хороскоп за есента 2022: Еден знак ќе го најде животниот...

0
Овие хороскопски знаци ги очекуваат неверојатни љубовни авантури во текот на есента. И покрај ретроградните Меркур и Марс и другите аспекти на планетите...

Три хороскопски знаци ги очекуваат неволји и предизвици во септември –...

0
Кои 3 хороскопски знаци ги очекуваат проблеми во септември 2022 година – астролозите велат дека најмногу ќе бидат погодени од ретроградниот Меркур! ...

Граѓаните не очекуваат меѓувладина конференција во брзо време

0
Повеќето граѓани не очекуваат дека земјава конечно ќе ги започне преговорите за членство во Европската унија, ниту по засилената дипломатска активност...