fbpx

таг: очајно

НАПРАВЕТЕ ПЛАН И ДРЖЕТЕ СЕ ДО НЕГО: 5 трикови кои ќе...

0
На човечкото тело очајно му е потребна вода, а дехидрацијата е една од најчестите појави кај возрасните. Кога телото е жедно, работи...

ВИДЕО: МЗТ Скопје Аеродром непријатно изненаден во Бања Лука!

0
Едно егал полувреме, првото, и очајно одиграно второ полувреме за МЗТ Скопје на вториот меч од вториот кој деновиве се игра во...