fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: очајно

ВИДЕО: МЗТ Скопје Аеродром непријатно изненаден во Бања Лука!

0
Едно егал полувреме, првото, и очајно одиграно второ полувреме за МЗТ Скопје на вториот меч од вториот кој деновиве се игра во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави