fbpx

таг: оценуваат

Епидемиолозите во Србија: Ситуацијата е исклучително тешка, распустот на учениците ќе...

0
Епидемиолошката состојба во Србија е исклучително тешка, оценуваат епидемиолозите во земјата, кои сметаат дека единствен...