fbpx

таг: оценија

САД – На Киев не му се потребни борбени авиони, ќе...

0
САД оценија дека на Украина не ѝ е навистина потребно да има борбени авиони за...

Заев и Брнабиќ најавуваат воведување бесплатен роаминг и со земјите од...

0
Премиерот Зоран Заев и премиерката на Србија Ана Брнабиќ го оценија како исклучително значајно воведувањето бесплатен роаминг...