fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Охриѓани

Виц на денот: Светлана

0
Спијат маж и жена Охриѓани, во сон мажот извикува:– Светланааа!Веднаш јаде шамар од жена му која го прашува:– Која ти е таа...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави