fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: официјалните

По Фајзер и Астра Зенека ја намалува испорака на вакцини за...

0
Фармацевтската компанија „AstraZeneca“ ги извести официјалните претставници на Европската Унија дека ќе ги намали количините на својата...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави