fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: от

Златен медал за Винарија Сковин Група на најпрестижниот Меѓународен вински...

0
На 28 -от Меѓународен вински натпревар “Мундус Вини” кој се одржа во Германија, во исклучително силна конкуренција,...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави