fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: отштета

Аталанта бара десет милиони евра за Гомез

0
Аталанта ќе бара отштета од десет милиони евра за Аргентинецот Папу Гомез (32), кој поради несогласување со тренерот Џанпјеро Гасперини, сака да го...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави