fbpx

таг: отстрани

Келис ја обвини Бијонсе за „кражба“

0
Бијонсе го отстрани „Милкшејк“-делот од својата нова песна „Energy“ (Енергија), откако Келис ја нападна поп-ѕвездата поради својот хит „Milkshake“ од 2003 година, обвинувајќи...

Фејсбук, Инстаграм и Месинџер и вчера беа во прекин – корисниците...

0
Фејсбук ги отстрани проблемите што предизвикаа втор прекин на неговата работа оваа недела и им се извини на корисниците. Синоќа, Фејсбук, Месинџер...

Фејсбук вчера пак падна, од компанијата тврдат дека ги отстраниле проблемите

0
Фејсбук ги отстрани проблемите што предизвикаа втор прекин на неговата работа оваа недела и им се извини на корисниците. Синоќа, Фејсбук, Месинџер...