fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: отпеа

Лејди Гага ја отпеа химната на инаугурацијата на Џо Бајден –...

0
Лејди Гага ја отпеа американската химна на инаугурацијата на Џо Бајден, 46-от претседател на САД. Реакциите на нејзината изведба веќе ги преплавија...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави