fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: откупувачите

Земјоделците и откупувачите од Струмичко очекуваат уште една успешна сезона

0
Градинарите и откупувачите од Струмичко очекуваат да продолжат позитивните трендови на успешни производствени и откупни сезони и во 2021 година....

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави