fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Откриено

Дојде крајот на тајната чувана 7 години

0
Откриено е што му прават на Шумахер, и тоа од неговиот дом. Легендарниот возач на Формула 1, Михаел Шумахер претрпе тешка повреда...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави