fbpx

таг: Откриено

Покојник пронајден во стан 9 години по неговата смрт, сепак, сите...

0
Мртво тело на човек е откриено во стан во Осло девет години по неговата смрт, објави норвешката...

Дојде крајот на тајната чувана 7 години

0
Откриено е што му прават на Шумахер, и тоа од неговиот дом. Легендарниот возач на Формула 1, Михаел Шумахер претрпе тешка повреда...