fbpx

таг: отклучи

ОТКЛУЧЕН ТЕЛЕФОНОТ НА БЕЛИВУК: Еве што е откриено!

0
Полицијата успеа да отклучи мобилен телефон што го користел Вељко Беливук, водачот на криминалниот клан чии членови неодамна беа уапсени. Како што...