fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: отишле

Виц на денот: Поука

0
Две жени отишле на хиподром. Размислувале на кој коњ да се обложат и едната ја прашала другата:– Кој број градник носиш?– Тројка.–...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави