fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Осуммина

ТРАГЕДИЈА: Осум тинејџери се задушија со плин за новогодишната ноќ во...

0
Осуммина млади луѓе се задушија синоќа со плин во близина на градот Посушје во БиХ. – Вистина е. Осуммина млади лица настрадаа,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави