fbpx
10 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Осумдесет

Биолошко оружје, Кина, Бил Гејтс…

0
Осумдесет отсто од луѓето на Западниот Балкан веруваат, макар и делумно, во некоја од конспирациите во врска со коронавирусот, покажува испитувањето на јавното...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
46 %
4.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави