fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: осуденик

Секој петти затвореник во САД е заразен со Ковид-19

0
Секој петти осуденик во американските затвори е заразен со новиот коронавирус, што е четирипати поголема стапка од таа во општата популација. Во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави