таг: остварам

Јулија Навална пред ЕП во Стразбур: Ќе направам сѐ за да...

0
Ќе направам сѐ за да го остварам сонот на Алексеј Навални за Русија на иднината, изјави денеска неговата сопруга Јулија пред европратениците во...