fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: остане

Мукаетов останува претседател на РФМ уште четири години

0
Живко Мукаетов ќе остане претседател на Ракометната Федерација на Македонија и во наредните четири години, откако на една недела пред Изборното...

Ливепрул ќе остане без дополнителни 20 милиони фунти од трансферот на...

0
Англискиот шампион може да остане без најважниот бонус од трансферот на бразилскиот репрезентативец во Барселона. При трансферот на Кутињо во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави