fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: остана

ВИДЕО: Скандалозна одлука на судиите, очигледен гол не е признаен на...

0
Португалија остана без победа на гостувањето кај Србија. Мечот заврши 2:2, а главни виновници се судиите. Не...

Мерилин Менсон и покрај демантирањата остана без издавачка куќа

0
Мерилин Менсон остана без издавачка куќа по скандалот откако актерката Еван Рејчел Вуд го обвини музичарот за сексуално злоставување. ...

Пристигна „Денот Д“ за Един Џеко и Пауло Фонсека

0
Един Џеко остана во Рома, иако претходните денови се зборуваше многу за тоа дека ќе го смени...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави