fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: остави

Осум милиони луѓе без струја во Тексас и Мексико по студениот...

0
Невообичаено студен атмосферски бран остави повеќе од осум милиони клиенти во Тексас и Мексико без електрична енергија. Во јужната американска држава има...

ВИДЕО: Девојката на Роналдо остава без здив

0
Георгина Родригез повторно ги остави без здив фановите, особено машкиот дел на публиката со видеото кое го...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави