fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: основач

Кинескиот милијардер од Алибаба го снема, исчезна без трага пред 2...

0
Кинескиот милијардер и основач на Алибаба, Џек Ма, во јавност не се појавил повеќе од два месеци, па во медиумите се појавија...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави