fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: осветли

Голем метеор синоќа го осветли небото над Велика Британија – погледнете...

0
Голем метеор синоќа го осветли небото над Велика Британија и го привлече вниманието кај луѓето кои имаа можност да присуствуваат на небесниот спектакл....

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави