fbpx
4 C
Skopje
сабота, март 6, 2021

таг: освен

ФОТО I Била сопруга на неговиот најдобар пријател: Принцот Чарлс покрај...

0
Изгледа дека освен Камила, но и починатата сопруга Дијана, Чарлс имал и трета голема љубов… Во британските медиуми долги години...

Шпанија и Португалија исто така ги „блокираат“ Британците, два натпревари се...

0
Освен Германија, Шпанија и Португалија ги затворија своите граници и за сите кои летаат од Велика Британија,...

Мали трикови: За што се можете да го употребите шампонот за...

0
Освен што ја негува косата и ја прави чиста и мека, вашиот шампон може да направи чуда и во домаќинството. Ако ви...

Помош во кујната: На кои начини можете да го искористите оризот

0
Оризот го сакаат сите, а освен совршен прилог или додаток во јадењата, се смета за диетална храна. Но постојат уште начини за...

Гвардиола исфрлен од Ватс ап група, премногу меша политика во фудбалот

0
Пеп Гвардиола освен што беше добар фудбалер и уште подобар тренер, тој е познат како човек со широки интереси и кога станува збор...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави