fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: осамна

Грчкиот остров на кој со задоволство летуваме осамна под снег: Чудната...

0
Островот Тинос во Грција осамна денес под снегот. Покривите на зградите беа покриени со белa покривка, а температурата почна да се приближува...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави