fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Орхидеите

Обожавате орхидеи? Супер-трик со кој тие секогаш ќе изгледаат совршено!

0
Орхидеите се прекрасни цвеќиња, а нивното одгледување може да биде вистински предизвик. Да се одгледа орхидеја во домашни услови...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави