fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Оркански

ВИДЕО: Оркански ветрови во Далмација, бранови до шест метри

0
Оркански ветрови во централното далматинско подрачје предизвикаа бранови на отворено море со височина и до шест метри, додека во крајбрежниот дел тие биле...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави