fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Оризот

Помош во кујната: На кои начини можете да го искористите оризот

0
Оризот го сакаат сите, а освен совршен прилог или додаток во јадењата, се смета за диетална храна. Но постојат уште начини за...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави