fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Орангутанот

ФОТО+ВИДЕО | Орангутан во кратки панталони ја гушка и ја бакнува...

0
Орангутанот кој во црни кратки панталони без пардон ја пипка, ја гушка и ја бакнува посетителката на зоолошка градина на Тајланд расположи...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави