fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: општо

Ве мачи мигрена и ве болат зглобовите? Како наглите промени на...

0
Веќе е општо познато дека временските промени, особено наглите, со кои се соочуваме последниве денови, предизвикуваат здравствени проблеми. Ненадејната промена...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
56 %
1kmh
0 %
нед
4 °
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °

Последни објави