fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: општинските

Политичките пресметки во БиХ истераа во шума стотици мигранти

0
Кантонските и општинските власти се соочија со Меѓународната организација за мигранти, која дејствува како оперативен партнер на Европската комисија. Судирот ескалираше до голема...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави