fbpx
20 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: опции

Велика Британија подготвува план за забрана на меѓународните патувања

0
Разгледуваме дополнителни опции за тоа како да се спречат меѓународните патувања, изјави денеска британскиот државен секретар Мајкл Гоув. Британската Влада соопшти дека...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
34 %
2.6kmh
0 %
саб
18 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
15 °

Последни објави