fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: оптек

Си-Ен-Ен: Руската вакцина со ефикасност од 91,6%! Нема сериозни ниту умерени...

0
По критиките минатата година за раното пуштање во оптек на руската вакцина „Спутник V“, резултатите од третата фаза од испитувањата покажале дека таа...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави