таг: опстојува

Вучиќ: Србија е најдобар пријател на Македонците, ги сакаме и ништо...

0
Иницијативата Отворен Балкан опстојува благодарение на Тирана, Белград и Скопје, изјави српскиот претседател Александар Вучиќ и посочи дека САД имаат коректен...