fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: опишаа

Француски научници го опишаа првиот случај на сериозна реинфекција со јужноафрикански...

0
Француски научници го опишаа првиот случај на тешка форма на инфекција со јужноафриканскиот вид коронавирус кај пациент...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави