fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: Оливија

Оливија Њутн-Џон одбива да се вакцинира против ковид-19, нејзината ќерка објаснила...

0
Оливија Њутн-Џон првпат дознала дека има рак на дојката во 1992 година, а болеста повторно ѝ се вратила во 2013 и 2017...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави