fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: Олабавување

Се отвораат продавниците во Грција, а се задржува забраната за движење...

0
Олабавување на мерките во Грција, со отворање на сите продавници и моловите, козметичките и фризерските салони, берберниците, центрите за техничка контрола на возила,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави