fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Октај

ВИДЕО: На турскиот потпретседател му се слоши за време на самит...

0
На турскиот потпретседател Фуат Октај му се слоши поради низок крвен притисок додека држеше говор што се пренесуваше во живо на националните...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави