fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: окото

Зошто ни трепери окото: Дали и кога има причина за грижа?

0
Треперењето на окото може да биде прилично често и обично не треба да ве загрижува.Состојбата на привремено или долготрајно треперење на окото...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави