fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: одржано

За жените кои ги поместуваат граници и кои се борат против...

0
На седми март беше одржано доделувањето на наградите „Critics Choice“, кое, како и другите доделувања, изгледаше сосема поинаку од вообичаеното поради...

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави