fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: одобрена

Германците ја фалат руската вакцина: „Нивните научници имаат искуство, паметно е...

0
“Ова е добра вакцина, веројатно ќе биде одобрена во ЕУ во одреден момент. Руските научници имаат многу...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави