таг: Односот

Се мешаат во се: Најлошите свекрви се родени во овие три...

0
реклама ОДНОСОТ помеѓу снаа и свекрва не е секогаш идеален, а некои сметаат дека...

Хаос во Португалија, Фернандез сака итен трансфер во Лондон

0
Односот меѓу клубот од Бенфика и аргентинскиот играч за врска, Енцо Фернандез e сосема влошен. Фудбалерот без дозвола од својот клуб замина во...

Михајло меѓу редови го најави Вујо за нов тренер на Вардар!

0
Односот меѓу Вардар и Веселин Вујовиќ е посебен и тоа е јасно, сега во интервју за...