fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: Одморете

Одморете од месото: Направете ја оваа превкусна Попај салата!

0
Одморете го вашето тело од масните и празнични трпези, исклучете го месото на неколку дена од менито и полека прејдете на полесните...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави