fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: одлучила

Владата никако да пресече дали фирмите и понатаму ќе добиваат субвенции...

0
Владата сѐ уште не одлучила дали на компаниите ќе им дава финансиска помош за исплата на плати...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави