таг: Одложувањето

Дневен хороскоп за недела (13.03.2022)

0
Овен Одложувањето на важна готовинска исплата може да ги одложи важните деловни чекори кои се централни за вашиот деловен план. Сепак,...

Тотенхем изрази изненадување од одложувањето на дербито со Арсенал

0
Лондонски Тотенхем реагираше со изненадување по одложувањето на натпреварот со Арсенал во 22. коло од Премиер лигата, кој првично беше закажан за недела....

(ВИДЕО) Франција го одбележа Денот на Републиката со авиони, тенкови и...

0
По одложувањето на минатогодишното одбележување на националниот празник, Франција денес го одбележа Денот на Републиката со традиционална...

Четворица играчи на Јунајтед сакаа да застанат во ред со лутите...

0
Одложувањето на дербито Манчестер Јунајтед – Ливерпул поради немирите на навивачите го одбележа фудбалскиот викенд на Островот....