fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: одличниот

Лаутаро ќе потпише нов договор со Интер и ќе има анти-Јуве...

0
Одличниот напаѓач Лаутаро Мартинез и Интер конечно постигнаа договор во кој ќе има клаузули на кои инсистираа и двете страни. Напаѓачот ќе...

Разговор со Марко Дамевски, менаџер за продажба во „Винер лајф“: Животното...

0
Добрата организација, одличниот кадар и сигурноста која ја нуди „Винер лајф“ придонесоа за порастот и во 2020 година, во период на пандемија, што...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави