fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: одговори

Бензема: Халанд? Нека дојде …

0
Напаѓачот на Реал Мадрид одговори на некои новинарски прашања пред дуелот со Аталанта, а едно од нив...

Русија наскоро ќе одговори на санкциите на ЕУ

0
Москва наскоро ќе одговори на санкциите на ЕУ, најави денеска постојаниот претставник на Русија во ЕУ, Владимир Чижов, додавајќи дека станува збор за...

Владата и Министерството за здравство без јасен одговор дали ќе дозволат...

0
Штури одговори од Владата и од Министерството за здравство на барањата од сопствениците на ресторани за свадби....

Реакција на ВМРО-ДПМНЕ по прес-конференцијата на Талески за парите за Макпетрол

0
Опозициската ВМРО-ДПМНЕ со соопштение одговори на денешната прес-конференција на пратеникот од СДСМ Миле Талески, кое го пренесуваме во целост: СДСМ...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави